Anketa o ceny

Ačkoli si Ešus liga kvůli svému amatérskému fundamentalismu nemůže a ani nechce dovolit movité sponzory typu Clavin jako fotbalová HET liga či Night Club Folmava jako renomovaná soutěž Běžec chodska, přesto všechno Vám nabízíme anketu o ceny různé hodnoty. Pravidla jsou jednoduchá, oproti jiným laciným soutěžím zde nestačí pouze hlasovat, důležité je zúčastnit se libovolného závodu Ešus ligy a v něm na hodnoceném místě, což znamená velkou šanci obdržet cenu dle štědrosti pořadatele závodu a výše vašeho umístění. Hlasovat v anketě pak vlastně ani nemusíte.

V minulých letech byly na jednotlivých závodech ceny tradičně originální a svým krásným způsobem hodnotné. Za všechny jmenujme slušivé běžecké čapky dle designu Milana Lukačišina, které obvykle vyhrával sám autor, či tkaničku z pravé boty Vlastíka Zwiefelhofera, s kterou zaběhl již neexistující Klatovskou patnácktu v čase 45:00,00, a kterou získala nejmladší účastnice Běhu klatovskou Hůrkou v roce 2017, bohužel se jí při pozávodním svačení korbáčiků ztratila. Dále to byly nesčetné lahve různých drinků, jež udržují ešusligové běžce v optimální kondici a pomáhají zapomenout na závodní strasti a bolesti. Samozřejmostí jsou i ceny vynikající chutě, jako pouťové koláče, šumavské sýry a jiné. Pomyslným vrcholem pak byly termohrnky, udržující nápoje zároveň teplé i studené. Zkrátka a dobře, v naší anketě můžete vyhrát opravdu leccos, takže pokud rádi vyhráváte a nebo neradi na kupujete vánoční dárky - hlasujte a hlavně, běhejte závody !